21 Nisan 2012 Cumartesi

Gezdim, Gördüm ,Bloğa Koydum


Kısa süren bir iş halletme,sağlık kontrolü ve ziyaretten sonra tabiri caizse koşa koşa evimize geldim. Eskiden ( yok yok çok eskiden değil, daha bir kaç hafta önce) fırsat olsa da gezmeye gitsem,ama nereye gitsem diye düşünürken, bu aralar fırsat olsa da evde otursam diyorum. Yaşlanıyor muyum neyim?
İstediğim şey ; Çayı mı alayım ( bak kahve yerine çay dedim) ! ,tığımı,şişimi,ipimi alayım,cam kenarına oturayım öreyim de öreyim. Arada mutfağa gidip yeni şeyler yapayım. Bilgisayarı alıp bloğuma bakayım. Blog arkadaşlarım neler yapmış,neler yazmış,nereye gitmiş,hangi tarifi denemiş? akşama kadar internette gezeyim istiyorum.
Yok ben gerçekten yaşlanıyorum. Dışarıdaki şu; Kah ben camları sildikçe yağan yağmurun kah vazgeçip açan güneşin etkisimidir bilmem ruh halim pek değişken bu aralar. Dün kendime hiçbirşeyi sahiplenme derken bugün internette gördüğüm fotoğraflara kedinin ciğere baktığı gibi bakan birine dönüştüm. Ama siz karar verin. Bunları beğenmekte haksızmıyım ?

Şuna bir bakın bu bir ayakkabı olamaz . Olsa olsa bir tablodur. Al duvarına as seyret.   Bu ,bu ,bu güzel değil mi? Ehliyetim yok ama olsun.

Böyle bir oteli hangi mühendis yapmış? Adamlar aşmış artık.
Katta havuza bayıldım ama önce güvenlik. O balkon yeteri kadar sağlam mı?, camlar patlar mı? Ve havuzun derinliği 1.50 den fazla mı? Bu koşullar sağlanmamışsa hayatta girmem o havuza yani. 
Her ne kadar bileklerim çiroz gibi olsa da, bu bileklikler ben de 24 ayar burma bilezik gibi fırıl fırıl dönse de önemli değil. Ben arkadan sıkar onu gene de takarım.

Bunlar evin bir duvarında nasıl güzel durur. Yazlık bir evde mesela. Gider gelir seyrederim ben. Fayans desem değil,ahşap desem değil. Olsa olsa sanat eseridir. 
 Yani resimde ki şu muhteşem şey benim üstümde olsa .....


  

( Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.)Görseller:sweetmontana
10 yorum:

 1. canım benim paylaşımlarına bayıldım...
  süpersin...
  kocaman sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım. Beğenmene sevindim.

   Sil
 2. supersin.dileklerinin hepsine aynen katildim(bileklikteki fildir fildir donme konusu haric,ben on acarim bile:)))sevgilerle.

  YanıtlaSil
 3. bana sorarsan havalardan çünkü bende öyleyim.fotolara gelince her biri süper ama en çok araba ve otele bayıldım..

  YanıtlaSil
 4. Beğenmene sevindim canım. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. arabaya ve bıleklıklere bayıldımmmmmmm..sevgıler

  YanıtlaSil
 6. Çok güzel fotograflar paylaşmışsın.. Benim de ruh halim çok değişken olabiliyor bazen. İyidir iyidir :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunu bir de etrafımdakilere sormak lazım......

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...